Aitan Teie pidulikku sündmust lõbusalt ning meeldejäävalt korraldada ja läbi viia koos omaloominguliste naljade, mängude, tantsumängudega.

Sõbrapäev Mereakadeemias

Suured tänud Heinole super peo eest!;)
Korraldasime Mereakadeemias sõbrapäeva pidu ja leidsime, et meil oleks vaja väga head õhtujuhti, kes teeks korraliku sisuga peo ja me ise ei pea sellise asja pärast pead valutama. Meie Üliõpilasesinduse liige, Gert, ütles, et ta teab ühte inimest, kes sobiks sellesse ametisse. Vaatasime õhtujuht Heino kohta pulmad.ee-st, saime sealt kontaktid ja läbirääkimised algasid. Heino oli väga abivalmis kogu ettevalmistusperioodi ajal. Tema koostatud kava oli suurepärane. Peole ilmus ta ise piraadi kostüümis - see oli väga meeldiv üllatus, et ta riietas ennast meie kooli teemasse. Ja mängud... Ma polnud kunagi sellistest mängudest midagi kuulnud. Need olid omanäolised ja väga kaasahaaravad. Meie üliõpilased said mängudest suurel määral jõudu, energiat ja positiivset laengut, et järgmisel päeval isegi loengutest puudumist polnud tarvis. Mängude vahel ma ise mõtlesin, et sellega on meie misioon täidetud, üliõpilased kokku viia, et nad ei oleks üksteisest nii eraldatud, vaid töötaksid ühtse meeskonnana ja seejuures oleks ka väga lõbus.
Mis mulle veel meeldis, oli see, et kui igal teisel rindel oli korraldajatel palju peavalu, siis õhtujuht Heino ohjeldas kogu programmi väga hästi.
Heino ise oli väga tore, rõõmsameelne ja jutukas, mis hoidis ka teistel peotuju veelgi rohkem üleval. Mul ei ole lihtsalt piisavalt sõnu, kuidas Heinot ära tänada nii suurepärase ja meeldejääva õhtu eest.